Skontaktuj się

Wash Partner to marka firmy Marzenie s.c. Janusz Kmiecik, Maciej Kmiecik, która założona została na początku lat 90-tych. W roku 2008 rozpoczęliśmy współpracę z producentami podzespołów myjni bezdotykowych. Początkowo skupiliśmy się na działaniach tylko i wyłącznie związanych ze składaniem automatów. Zdobycie bogatego doświadczenia podczas wprowadzania na rynek nowych technologii zaowocowało w niedługim czasie podpisaniem umowy z Washworld Inc. – czołowym amerykańskim producentem myjni. W 2012 roku zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem tej znanej i cenionej na całym świecie firmy.

Coleman Hanna – producent myjni samochodowych, któremu można zaufać

Nie spoczęliśmy jednak na laurach i już dwa lata później nawiązaliśmy współpracę z Coleman Hanna, która pozwoliła poszerzyć nam ofertę o kolejne rozwiązania. A warto podkreślić, że firma ta posiada 50-letnie doświadczenie w branży i jest obecna w ponad 65 krajach. Dzięki nam powstają nowoczesne myjnie samochodowe w całej Polsce, które są w stanie sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom właścicieli przeróżnych pojazdów.

Budowa myjni samochodowej z Wash Partner

Jeśli zatem marzy Ci się własna myjnia bezdotykowa, samoobsługowa, portalowa lub tunelowa to chętnie pomożemy w jej budowie. Oferujemy kompleksową obsługę: od stworzenia projektu myjni samochodowej, poprzez przygotowanie odpowiedniej posadzki, budowę różnego rodzaju pomieszczeń i zadaszeń oraz dostawę najnowocześniejszych, bezpiecznych technologii.

Serwis myjni samochodowych

Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do satysfakcji zarówno właścicieli budowanych przez nas myjni samochodowych oraz myjni TIR, jak i ich finalnych użytkowników. Dlatego też wszystkie instalacje są montowane z wysoką precyzją przez doświadczonych fachowców. Oferujemy także okresowe przeglądy serwisowe. Bardzo szybko reagujemy na ewentualne zgłoszenie awarii – nawet w dni świąteczne.

Zdajemy sobie sprawę jak istotne jest utrzymanie ciągłości pracy myjni. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Ostatnia realizacja

Myjnia tunelowa Basel

Myjnia tunelowa hybrydowa..

Parametry techniczne:

 • Typ myjniTunelowa
 • KonstrukcjaStal nierdzewna
 • Ilość stanowisk1

Zbuduj z nami swoją

Wymarzoną
myjnię

 •   DokumentacjaPomożemy w załatwieniu wszystkich formalności budowlanych.
 •   DoradztwoNa każdym etapie inwestycji dzielimy się swoją bogatą wiedzą.
 •   TechnologieZ nami Twoja myjnia będzie na światowym poziomie.

Masz może pytania?

Dział F.A.Q

Opinia z Google

[..] Współpracuje z tą firmą od lat. Zawsze wysoki poziom obsługi. Wszystko odbywa się terminowo i bez żadnych opóźnień. Mogę polecić śmiało każdemu.

Michał

Luty 2023

Opinia z Google

[..] Doświadczenie wygrywa, polecam zapoznanie się z portfoliem ostatnich realizacji

Piotr

Grudzień 2022

Zaufaj specjalistom

Doświadczenie i jakość obsługi

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w budowaniu automatycznych myjni bezdotykowych i dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań na rynek europejski. Na każdym etapie inwestycji można liczyć na naszą pomoc, zarówno w kwestiach formalno-prawnych, jak i technologicznych.

 • #1 Współpraca z czołowymi producentami myjni

  Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem amerykańskiej marki Coleman Hanna. Dzięki zaawansowanej technologii i funkcjonalnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

 • #2 Bogata oferta

  Dostarczamy naszym Klientom nowoczesne myjnie bezdotykowe, samoobsługowe, tunelowe, portalowe oraz dla samochodów ciężarowych i busów. Proponujemy kompleksową usługę – od wyboru działki pod myjnię do jej uruchomienia i promowania.

 • #3 Serwis myjni samochodowych

  Współpraca z nami nie kończy się na oddaniu obiektu do użytku. Oferujemy również usługi serwisowe. Ewentualne awarie sprzętu można zgłaszać do nas również w dni świąteczne. Dzięki temu zapewniamy ciągłość pracy obiektu.

Lista losowych

Realizacji